Минулого року компанія Oukitel викликала справжній фурор, випустивши монструозний смартфон з акумулятором на 15 Ач. Щойно завершивши цей тур де форс, компанія занурюється у світ електростанцій великої потужності з моделлю P2001. Цей простір вже переповнений такими компаніями, як Bluetti та Ecoflow. Oukitel має іншу пропозицію з підходом до основ, який пропагує простоту, а не вигадливі функції. Це, безсумнівно, сподобається багатьом клієнтам, які шукають простий у використанні продукт, але з великою ємністю як для акумулятора, так і для інвертора змінного струму.

Oukitel проводить кампанію на Kickstarter для P2001, де вона може стати вашою за $1000, що становить половину від її $2000 MSRP. Портативна електростанція має інвертор змінного струму потужністю 2000 Вт і акумулятор ємністю 2000 Вт/год, чого більш ніж достатньо для живлення невеликих приладів протягом кількох годин. Крім того, літій-феромагнітний акумулятор LiFePo4 може забезпечити щонайменше 2000 циклів заряджання, перш ніж його ємність знизиться до 80%.

Інші ключові особливості - міцний корпус, дуже швидкий час заряджання, простий РК-дисплей, світлодіодне підсвічування потужністю 2 Вт і заряджання від сонячної панелі. Увімкнення в розетку змінного струму можна зробити лише за два кроки, що робить P2001 ідеальним в екстрених випадках. Oukitel робить ставку на те, що продукт з простим користувацьким інтерфейсом і великою потужністю припаде до душі захопленим клієнтам. Немає сумнівів, що вона може досягти цієї мети з хорошим продуктом і належною підтримкою клієнтів.


Дизайн портативна електростанція Oukitel P2001
Як і багато інших важких продуктів, P2001 поставляється у міцній картонній коробці, яка гарантує доставку у відмінному стані. Усередині коробки не так багато речей, окрім самої електростанції. Єдиний аксесуар, що постачається, - це кабель змінного струму, який зберігається в зручному відсіку у верхній частині корпусу. Також є звична інструкція користувача, яка чітко пояснює, як користуватися функціями P2001. Чорно-сірий корпус виглядає солідно і має вентиляційні отвори, розташовані з кожного боку, що забезпечують потік повітря до чотирьох великих вентиляторів. Чотири гумові накладки запобігають ковзанню корпусу, а дві планки з алюмінієвого сплаву зверху слугують ручками. Пристрій має розміри 39 см x 28 см x 33 см і важить 22 кг.
Чистосинусоїдальний інвертор змінного струму має потужність 2000 Вт і може вдвічі перевищувати це значення на короткі проміжки часу. Завдяки ємності акумулятора 2000 Вт/год, P2001 забезпечить електроенергією багато побутових приладів протягом відносно тривалого періоду часу. Хімічний елемент LiFePo4, що використовується, є одним з найкращих з точки зору витривалості, але має такі недоліки, як нижча щільність енергії, що призводить до більшої ваги виробу порівняно з літієвими полімерами. Пристрій вмикається натисканням великої кнопки живлення, розташованої поруч з дисплеєм. Станція має вбудований зарядний пристрій змінного струму потужністю 1100 Вт, який збільшує вагу, але дозволяє швидше заряджати пристрій порівняно із зовнішнім зарядним пристроєм.

Висококонтрастний сегментований РК-дисплей знаходиться на передній панелі і надає життєво важливу інформацію про поточний стан станції, таку як час заряду і розряду, а також вихідну потужність в реальному часі. Піктограми вхідних і вихідних роз'ємів показують, чи працює система нормально, і блимають у разі виникнення будь-яких проблем. Наприклад, піктограма мережевого шнура блиматиме, якщо виникнуть проблеми з електромережею, а піктограма температури покаже, якщо внутрішня температура вийшла за межі допустимого діапазону. Кнопки, призначені для кожної вихідної секції, можна натиснути, щоб увімкнути їх, а повторне натискання вимкнути.
Секція змінного струму складається з шести розеток, розташованих на правій стороні корпусу, в той час як розетки низької напруги постійного струму розташовані на передній панелі. Oukitel щедрий на розетки постійного струму і включає десять розеток, розташованих у двох групах. Розетки для використання на вулиці розташовані зліва від дисплея. Ця група включає прикурювач і розетку XT60, обидві приховані під захисною пластиковою кришкою, а також дві розетки DC5521 бочкоподібного типу. Всі вони подають фіксовану напругу 12 В, але з різним струмом. 
Друга секція, яка складається лише з USB-портів, містить два 10-ватних Type-A, два Type-A QC3.0 і пару 100-ватних Type-C, що в сумі дає 260 Вт.
 


У використанні портативна електростанція Oukitel P2001

Користуватися Oukitel P2001 дуже просто завдяки дисплею, який не перевантажений. Рівень заряду батареї відображається великим шрифтом у центрі екрана. Інша важлива інформація, що відображається, - це вхідна та вихідна потужність, які дають уявлення про те, чи працюють вихідні пристрої належним чином і чи не перевищують ліміти станції. РК-дисплей має синій відтінок і оновлюється щосекунди, а постійно увімкнене підсвічування створює додаткове навантаження на батарею, хоча і невелике. Вихідні секції автоматично вимикаються, якщо протягом п'яти хвилин нічого не підключено.

Функція, яка рідко зустрічається в інших станціях, - це режим ДБЖ. Пристрої, підключені до P2001, не втрачають живлення при перебоях в подачі змінного струму. Перемикання з мережі змінного струму на батарею відбувається за мілісекунди, чого достатньо, щоб підтримувати живлення ПК та інших офісних пристроїв без втрати даних. Система ДБЖ спроектована таким чином, що при наявності мережі змінного струму підключені навантаження живляться безпосередньо від мережі змінного струму, минаючи батарею. Таким чином, немає ніякого навантаження на батареї, що в кінцевому підсумку зменшує знос і збільшує термін їх служби.
Електростанція Oukitel підтримує заряджання від мережі змінного струму та сонячних панелей. Підключення обох джерел одночасно скоротить час заповнення батарей. Сумісний з MTTP сонячний вхід у вигляді роз'єму Андерсона розташований зліва і може приймати напругу до 48 В при потужності 500 Вт. Це означає, що максимум чотири послідовно з'єднані панелі потужністю 100 Вт дають час зарядки п'ять годин. Oukitel пропонує панель PV200 потужністю 200 Вт за 499 доларів США під час своєї кампанії на Kickstarter.
Інвертор був розроблений для підтримки двох типів вихідної напруги, а саме: американської (120 В) та японської (100 В). Вихідна частота також перемикається між 50 Гц і 60 Гц, що дозволяє потужним японським пристроям працювати в Північній Америці без трансформаторного перетворювача змінного струму. Оскільки ККД інвертора P2001 дуже високий - 90%, під час роботи він майже не виділяє тепла і не створює шуму від роботи вентилятора. Нарешті, станція підтримує захист від перенапруги на вхідній розетці змінного струму, який виконує відключення у разі коливань напруги. Цей захист можна відключити, натиснувши кнопку перевантаження, розташовану безпосередньо над входом змінного струму.

Конкуренція портативна електростанція Oukitel P2001

Oukitel P2001 безпосередньо конкурує з такими моделями, як Jackery Explorer 2000 та Bluetti AC200P. Інші менш відомі конкуренти, такі як Zendure, мають подібні продукти, які були випущені нещодавно.
Jackery Explorer 2000, ймовірно, є еталоном для цього типу електростанцій. Хімічний склад батареї робить її менш придатною для інвестицій, оскільки вона пропонує лише 500 циклів заряду, перш ніж ємність впаде до 80%, порівняно з 2000 циклами у P2001. Кількість розеток, які пропонує Explorer 2000, також менша, а коштує він на 200 доларів дорожче.
Bluetti AC200P також є хорошою електростанцією за ціною, аналогічною до P2001. Вона страждає від заплутаного користувальницького інтерфейсу, який може уповільнити використання станції в разі надзвичайної ситуації. Блочний зарядний пристрій також не допомагає, оскільки його потужність обмежена 400 Вт і він повністю заряджає станцію за шість годин, порівняно з двома годинами для P2001.
Zendure SuperBase Pro - ще одна електростанція потужністю 2000 Вт, яка виділилася в минулому році завдяки багатьом інноваційним функціям, таким як наявність вбудованого з'єднання WiFi. Знову ж таки, технологія батареї SuperBase pro має меншу кількість циклів заряду, а MSRP на 400 доларів більша, ніж у P2001.

Остаточний вердикт портативна електростанція Oukitel P2001

Oukitel P2001 має багато якостей, які можуть зробити його бестселером. Ціна та хімічний склад акумулятора можуть стати гарною інвестицією для покупця. Він може одразу ж почати окупати свою ціну в $1900, якщо використовувати його як офісне ДБЖ. Зрозумілий користувальницький інтерфейс також сподобається багатьом, а велика кількість розеток постійного струму також задовольнить багато потреб. Нарешті, якість збірки - це також те, що виділяється. На ДБЖ P2001 надається однорічна гарантія, і цього року він, безсумнівно, знайде своє місце в багатьох будинках.